Výsledky konkurzu a zařazení do skupin

Publikováno: 21.06.2016 | Články

Děkujeme Vám za účast v konkurzu, který proběhl ve středu 15.6.2016


Velmi pečlivě jsme všechny tanečníky rozdělili do skupin podle taneční pokročilosti a věku.
Gratuluji k postupu tanečníkům do soutěžních skupin A i B, ale i tanečníkům méně pokročilím.
Pokud máte výsledku navržené dvě skupiny zvolte si skupinu kterou budete od září navštěvovat.


Všem doporučujeme účast na Letním tanečním táboře Svor, kde budete moci na sobě intenzivně pracovat a zdokonalovat své taneční dovednosti i o prázdninách s našimi i pozvanými lektory tance.


Ti co konkurz nestihli, budou moci přijít začátkem září.

Termín tohoto konkurzu zveřejníme koncem srpna.



Výsledky konkurzu a zařazení do skupin.


ČÍSLOJMÉNOSKUPINA
2Šůmová NatálieDěti 2A
3Hybler JanDěti 2A
4Koutská AdélaDěti 8
5Blatnická JohankaDěti 2A
6Šťastná AdélaDěti 8
7Pechmanová MarianaDěti 2A
8Michalíčková EmaDěti 2A
9Starczevska AmelieDěti 2A
10Bartáková SáraDěti 2A, Děti 8
11Štetinová AmálkaDěti 2A
12Nagy NettyDěti 2A
14Chytráčková IvaDěti 2A
15Dlabačová AdélaDěti 2A
16Bohuslav AdamDěti 8
17Smolíková MarkétaJunioři 17
18Pešek MatyášJunioři 3, Mládež 5
19Do MájaMládež 5
20Malá MagdalenaJunioři 17, Mládež 5
21Blažková BarboraMládež 5
22Čika VuMládež 5
23Zámolová MonikaJunioři 17, Mládež 5
24Kosíková LucieJunioři 17
26Křivánková BarboraMládež 5
27Spodniaková PetraJunioři 6A
28Střílková JulieJunioři 17
29Šrámková GabrielaMládež 5
30Eimová MarieJunioři 25
31Duong MichalJunioři 6A
32Černá BarboraJunioři 6A
33Bartáková LeontýnaJunioři 6A
34Janáková MartinaJunioři 6A
35Šundová AnetaJunioři 6A
36Stramská SofieDěti 55
37Lamleinová SabinaDěti 55
38Valeš JakubJunioři 6A
39Radová LucieJunioři 3
40Liner JiříJunioři 6A
41Štefanová AnetaJunioři 6A
42Grundová EliškaJunioři 6A
43Procházková AlžbětaJunioři 6A
44Enriquezová JenniferJunioři 3
45Šimoníčková KristýnaJunioři 6A
46Rejchrtová KarinJunioři 41, Mládež 5
47Borýsková NikolJunioři 41, Mládež 5
48Nachtigalová NikolJunioři 3
50Mráz TomášMládež 5
51Antonová DenisaJunioři 17
52Jirásková JulieJunioři 39, Mládež 5
53Lišková BarboraJunioři 39, Mládež 5
54Vlastníková KristýnaJunioři 39, Mládež 5
55Kronďáková TerezaJunioři 6A
56Hort AdamJunioři 3, Mládež 5
57Kodýdková AnetaJunioři 6A
58Kučerová KláraJunioři 17
59SonikMládež 5
60Šulcová HelenaJunioři 3
61Nagy NikkiaJunioři 6A
62Mullerová VendulaMládež 7
63Hlavatá ZdenkaMládež 5
64Bartáková NellyJunioři 6A
65Vítková SáraMládež 7
66Trešl MatyášMládež 7
67Macková NikolaMládež 7
68Kouřimský PavelMládež 7
71Nekužová VeronikaMládež 7
72Adámková NikolaMládež 7
73Pham DaveMládež 7
74Vacková NikolaMládež 5
75Vu NikolMládež 7
76Mai KačkaMládež 5, Mládež 7
77Blažíčková SofiMládež 7

Hladík Martin a kolektiv HDC


Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...