Dlabáčová Adéla
profil tanečního lektora

Veselá nadaná mladá tanečnice, choreografka a nyní i lektorka moderních tanečních stylů Street dance, Hip hop, Dancehall, House dance, Locking a Waacking. 

Tanci se věnuje již od roku 2010 kdy začala navštěvovat kroužky aerobiku a baletu. V roce 2012 se stala věrnou členkou tanečního studia HDC Praha. Po malých krůčcích se postupně protancovala do soutěžních složek a v roce 2018 se zúčastnila se svým týmem mistrovství světa v Holandsku. Účinkovala také v divadelních představeních IN TIME a DREAM JOB v Salesiánském divadle.

V roce 2022 získala se svým týmem dvojnásobný titul mistrů světa v Maďarsku a to v kategorii malé a velké skupiny. V roce 2023 se opět účastnila mistrovství světa v Maďarsku, kde se umístili s malou i velkou skupinou na krásném 3. místě. Nyní reprezentuje taneční studio HDC na soutěžích za hlavní věkovou kategorii. 

Tanec je její vášní a s láskou se mu plně věnuje. Tanečně se vzdělávala jak po České republice, tak i v zahraničí a absolvovala mnoho tanečních kempů. Těší se až bude moct své dovednosti a zkušenosti předat mladší generaci.

VYTANCOVANÉ ÚSPĚCHY:
2022 - 1. místo WDC - FUSION
2022 - 1. místo WDC - FACE OFF
2023 - 3. místo WDC - CONTRACT 
2023 - 3. místo WDC - CHØP

Fotografie a videa

Dlabáčová Adéla
Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...