Hladík Martin
profil tanečního lektora

Zakladatel tanečního studia HDC, choreograf, úspěšný tanečník a trenér s mnohaletou praxí. 
Vyučuje taneční styly Hip Hop, New Style, Old School, Locking, House Dance, Street Dance, Jazz Dance. 

V dětství navštěvoval LŠU v Semilech, kde se učil hře na Akordeon a zároveň se věnoval závodně lyžařskému sportu, konkrétně závodu sdruženému. S tancem se poprvé setkal v Semilech roku 1989. Začal se společenským tancem v základních tanečních kurzech pro mládež pod vedením tanečního Mistra Petra Mertlíka. Společenskému tanci se dále věnoval soutěžně v tanečním klubu Šarm Semily a později i v Praze. 

Jeho láska k tanci ho přivedla do Prahy, kde studoval taneční konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou úspěšně absolvoval v letech 1992 – 1996. Zde získal odborné taneční vzdělání a široký rozhled v tanci. Studoval Balet, lidové a historické tance, společenský tanec, moderní tanec a Jazz dance. Při studiu na KJJ také tanec vyučoval. Jako zajímavost z období studia můžeme uvést účinkování v českém filmu Šakalí léta, který byl oceněn cenou Český Lev, kde se objevil v malé taneční roli. 

Po škole chtěl zúročit své znalosti a předat své zkušenosti dalším. Založil jedno z největších tanečních studií v Praze – HDC. Díky svému tanečnímu nadání a profesionalitě ho roku 1998 oslovily největší špičky z divadelní české scény a účinkoval v jednom z nejúspěšnějším muzikálu Dracula, který se hrál několik let. V roce 1999 účinkoval jako tanečník ve Stavovském divadle v opeře Don Giovanni. V letě 2000 nastudoval taneční roli v nově připravovaném muzikálu Hříšný tanec, který se bohužel nikdy nehrál. Po této zkušenosti se již naplno věnoval tanečnímu studiu HDC. 

Vychoval mnoho nadaných tanečníků, pro které vytváří ty nejlepší podmínky v Praze. 
Úspěšní tanečníci, kteří prošli tanečním centrem HDC studují na konzervatořích, účinkují v mnoha tanečních projektech, a vyučují v několika tanečních centrech v ČR, ale i po celém světě. 
Loajálním kolegům, kteří si zvolili životní cestu tanec poskytuje možnost profesionálního uplatnění, zázemí, vzdělávání a seberealizaci v tanečním centru HDC. 

Absolvoval vzdělávácí workshopy s mnoha českými i zahraničními lektory: 
Dance2xs, Gus Bembery, Jun Quemado, Brian Puspos, Shaun Evaristo, Yeya, Vahe Akopjan, Qaša, Gabriel Francisco, Dedson, Babson, Byron. Od roku 2008 se pravidelně vzdělává v Londýně v celosvětově uznáváném tanečním centru Pineapple s tanečními špičkami - Carlos Neto, Xavi Monreal, Ryan Chappell, Animaineax Crew, Jimmy Williams, Supermalcom, Dance2xs, Pete Francis, James Painting 

Vytvořil nesčetné množství choreografií, které získali několikrát titul mistra ČR.
Vede taneční kurzy

02 děti A

RnB, Hip Hop, Street dance, Disco dance, House…
9 - 12 let, 6 - 9… | Mírně pokročilí,…
3x týdně ( Pondělí , Středa , Pátek )
5000 Kč/pololetí detail

07 mládež

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Lockin,…
středoškoláci | Velmi pokročilí,…
3x týdně ( Pondělí , Středa , Pátek )
5000 Kč/pololetí detail

11 děti

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Hype,…
9 - 12 let, 6 - 9… | Začátečníci,…
2x týdně ( Pondělí , Středa )
4500 Kč/pololetí detail

25 junioři

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Poppin,…
12 - 15 let,… | Začátečníci,…
2x týdně ( Úterý , Čtvrtek )
4500 Kč/pololetí detail

43 dospělí

RnB, Hip Hop, Street dance, Disco dance, House…
dospělí | Začátečníci,…
2x týdně ( Úterý , Čtvrtek )
4500 Kč/pololetí detail

Fotografie a videa

Hladík Martin

Nejbližší akce

28.07.2018 Letní taneční soustředění HDC 2018
Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...