Hladík Martin
profil tanečního lektora

Zakladatel tanečního studia HDC, choreograf, úspěšný tanečník a trenér s mnohaletou praxí. 
Vyučuje taneční styly Hip Hop, New Style, Old School, Locking, House Dance, Street Dance, Jazz Dance. 

V dětství navštěvoval LŠU v Semilech, kde se učil hře na Akordeon a zároveň se věnoval závodně lyžařskému sportu, konkrétně závodu sdruženému. S tancem se poprvé setkal v Semilech roku 1989. Začal se společenským tancem v základních tanečních kurzech pro mládež pod vedením tanečního Mistra Petra Mertlíka. Společenskému tanci se dále věnoval soutěžně v tanečním klubu Šarm Semily a později i v Praze. 

Jeho láska k tanci ho přivedla do Prahy, kde studoval taneční konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou úspěšně absolvoval v letech 1992 – 1996. Zde získal odborné taneční vzdělání a široký rozhled v tanci. Studoval Balet, lidové a historické tance, společenský tanec, moderní tanec a Jazz dance. Při studiu na KJJ také tanec vyučoval. Jako zajímavost z období studia můžeme uvést účinkování v českém filmu Šakalí léta, který byl oceněn cenou Český Lev, kde se objevil v malé taneční roli. 

Po škole chtěl zúročit své znalosti a předat své zkušenosti dalším. Založil jedno z největších tanečních studií v Praze – HDC. Díky svému tanečnímu nadání a profesionalitě ho roku 1998 oslovily největší špičky z divadelní české scény a účinkoval v jednom z nejúspěšnějším muzikálu Dracula, který se hrál několik let. V roce 1999 účinkoval jako tanečník ve Stavovském divadle v opeře Don Giovanni. V letě 2000 nastudoval taneční roli v nově připravovaném muzikálu Hříšný tanec, který se bohužel nikdy nehrál. Po této zkušenosti se již naplno věnoval tanečnímu studiu HDC. 

Vychoval mnoho nadaných tanečníků, pro které vytváří ty nejlepší podmínky v Praze. 
Úspěšní tanečníci, kteří prošli tanečním centrem HDC studují na konzervatořích, účinkují v mnoha tanečních projektech, a vyučují v několika tanečních centrech v ČR, ale i po celém světě. 
Loajálním kolegům, kteří si zvolili životní cestu tanec poskytuje možnost profesionálního uplatnění, zázemí, vzdělávání a seberealizaci v tanečním centru HDC. 

Absolvoval vzdělávácí workshopy s mnoha českými i zahraničními lektory: 
Dance2xs, Gus Bembery, Jun Quemado, Brian Puspos, Shaun Evaristo, Yeya, Vahe Akopjan, Qaša, Gabriel Francisco, Dedson, Babson, Byron. Od roku 2008 se pravidelně vzdělává v Londýně v celosvětově uznáváném tanečním centru Pineapple s tanečními špičkami - Carlos Neto, Xavi Monreal, Ryan Chappell, Animaineax Crew, Jimmy Williams, Supermalcom, Dance2xs, Pete Francis, James Painting 

Vytvořil nesčetné množství choreografií, které získali několikrát titul mistra ČR.
Vede taneční kurzy

Sál k pronájmu


dospělí | Všechny
3x týdně ( Pátek , Pátek , Pátek )
0 Kč/pololetí detail

Fotografie a videa

Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...