Hladíková Šárka
profil tanečního lektora

Profesionální lektorka tance absolventka taneční konzervatoře Jaroslava Ježka, choreografka, tanečnice a trenérka s dlouholetou praxí. 
Vyučuje styly: Hip Hop, New Style, Old School, Locking, House Dance, Street Dance, Jazz Dance, Lidové Tance, Společenské Tance, Country, Aerobic, Zumba. 

S tancem se poprvé setkala v Semilech roku 1990. Společenský tanec v tanečních kurzech pro mládež pod vedením tanečního Mistra Petra Mertlíka. Společenskému tanci se dále věnovala soutěžně v tanečním klubu Šarm Semily a později i v Praze. 

Láska k tanci ji přivedla do Prahy, kde studovala taneční Konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou úspěšně absolvovala v letech 1992 – 1996. Zde získala odborné vzdělání a širší rozhled v tanci. Studovala Balet, Lidové a Historické Tance, Společenský Tanec, Moderní Tanec a Jazz Dance. Při studiu na KJJ také tanec vyučovala. Jako zajímavost z období studia můžeme uvést účinkování v českém filmu Učitel tance, kde se objevila v malé taneční roli a zatančila si Valčík s Milošem Kopeckým. Po škole založila taneční studio GLORY v Praze. 

V roce 1997 - 99 rozšířila své znalosti v IFFA International Fitness and Aerobic Academy a získala aerobikovou licenci. V roce 2005 - 06 při FTVS UK v Praze vystudovala v oboru Trenér tanečního sportu III. II. třídy. 

Vychovala mnoho nadaných tanečníků. Úspěšní tanečníci, kteří prošli tanečním studiem GLORY studují na konzervatořích, účinkují v mnoha tanečních projektech a vyučují v několika tanečních centrech v ČR. 

Absolvovala vzdělávácí workshopy s mnoha českými i zahraničními lektory: Dance2xs, Gus Bembery, Yeya, Dedson, Byron, Carlos Neto, Vahe Akopjan, Qaša, Martina Pirná, Linda Rančáková Vytvořila nesčetné množství choreografií. 

1990 – 2003 - Společenské tance - soutěžní kariéra (M třída v tancích Latinsko-amerických, A třída v tancích Standardních) Postupové třídy ve společenských tancích D, C, B, A, M = nejvyšší mezinárodní třída 
1992 – 1996 absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka 
1997 – založila Taneční a pohybové studio GLORY 
1999 – aerobic licence IFFA – International Fitness and Aerobic Academy 
2002 řádný člen Svazu učitelů tance České republiky 
2005 Trenér tanečního sportu III. a II. třídy – FTVS UK v Praze 
2005 – 2008 držitel akreditace Českého červeného kříže
Vede taneční kurzy

31 děti

Hip Hop, Street dance, House dance, Hype
9 - 12 let, 12 -… | Začátečníci
1x týdně ( Pátek )
3300 Kč/pololetí detail

47 děti

RnB, Hip Hop, Street dance, Disco dance, House…
9 - 12 let, 6 - 9… | Začátečníci,…
1x týdně ( Čtvrtek )
4400 Kč/pololetí detail

63 děti

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Lockin,…
9 - 12 let, 6 - 9… | Mírně pokročilí
2x týdně ( Úterý , Středa )
6600 Kč/pololetí detail

64 děti

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Lockin,…
9 - 12 let, 6 - 9… | Začátečníci
1x týdně ( Úterý )
3300 Kč/pololetí detail

Fotografie a videa

Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...