Shkvarok Jana
profil tanečního lektora

Talentovaná, energická a kreativní choreografka a lektorka moderních tanečních stylů Dancehall, House Dance, Locking, Waacking, Vogue a samozřejmě Hip Hop.

Tanec ji baví a věnuje se mu od dětství. Do HDC Praha nastoupila v roce 2013. Zprvu navštěvovala začátečnické kurzy a výběrovým konkurzem se později dostala do dětské soutěžní skupiny, se kterou cestovala po celé České republice. Mimo závodění se podílela na reprezentaci tanečního studia v divadelních projektech v Salesiánském divadle.
S věkem se dostala do juniorské soutěžní skupiny, se kterou navštívila Holandsko a zúčastnila se zde mistrovství světa. Od roku 2019 vystupuje na různých festivalech a akcích se svým týmem. V roce 2022 se dostala na mistrovství světa WDA v Maďarsku s malou skupinou, která i přes silnou konkurenci vyhrála zlatou medaili a tím získala i titul mistrů světa. Na stejném mistrovství tancovala i ve skupině pod názvem FUSION, která taktéž vyhrála titul mistrů světa. 

Od roku 2023 působí v soutěžní skupině za hlavní věkovou kategorii, se kterou v roce 2023 vyhrála dvě bronzové medaile na WDA v Maďarsku. Absolvovala moho vzdělávacích workshopů a tanečních kempů.

Tanci se věnuje naplno, a proto začíná novou lektorskou cestu.

Vede taneční kurzy

41 junioři

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Hype, LA…
12 - 15 let | Začátečníci,…
2x týdně ( Úterý , Čtvrtek )
6600 Kč/pololetí detail

55 děti

RnB, Hip Hop, Street dance, House dance, Lockin,…
9 - 12 let, 6 - 9… | Začátečníci,…
2x týdně ( Úterý , Čtvrtek )
6600 Kč/pololetí detail

Fotografie a videa

Zaujala tě tato stránka? Dejte o ní vědět...